Başkan Tandoğan: "Sadece birazcık sabır" | TV16

SON DAKİKA

Başkan Tandoğan: “Sadece birazcık sabır”

PERŞEMBE BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA SAYIM TANDOĞAN, TÜM MAHALLELERDE HİZMET ANLAYIŞI İLE ÇALIŞTIKLARINI ANCAK KİMİ ZAMAN SOSYAL MEDYA HESAPLARINDAN YAPILAN PAYLAŞIMLARIN KIRICI OLDUĞUNU BELİRTEREK, “GÖNLÜM İSTERDİ Kİ SÖZ VERDİĞİMİZ HİZMETLERİN TAMAMINI GECEYİ AYDINLIĞA KAVUŞTURAN SÜRE İÇİNDE UYANDIĞINIZDA HER ŞEYİN YAPILMIŞ VE OLMUŞ OLABİLMESİDİR. FAKAT BUNUN MÜMKÜN OLAMAYACAĞINI SİZLER DE BİLİYOR, BİZDE BİLİYORUZ. VERDİĞİMİZ SÖZLERİN TAMAMI 5 YILLIK PLANLAMA İÇERİSİNDE YAPILACAK SÖZLERDİR. BİR MAHALLEMİZE ÇALIŞMA YAPARKEN DİĞER BİR MAHALLEMİZ SANKİ ONA HİÇ ÇALIŞMA YAPILAMAYACAKMIŞ ENDİŞESİ İÇERİSİNDE BULUNMASI VE SÖYLEMLERLE YÖNLENDİRMELERLE ETKİLEYİCİ VE ETKİLEYEBİLECEĞİNİ DÜŞÜNMESİ VE DÜŞÜNÜYOR OLMASI ÇOK YANLIŞTIR. 54 MAHALLENİN İÇERİSİNDE YAŞAYAN HEMŞEHRİLERİMDEN GELEN TALEPLER BENİM İÇİN VE ARKADAŞLARIMIZ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ ÇOK EHEMMİYETLİDİR. BİZLERE TALEPLERİ HİÇ ULAŞMADAN BİZLERİN YANINA HİÇBİR ZAMAN GELMEDEN, SOSYAL MEDYA YOLUYLA YAZARAK PAYLAŞARAK BİR SONUCA VARILABİLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYOR OLMANIZ ÇOK İNCİTİCİ, ÇOK KIRICIDIR” AÇIKLAMASINDA BULUNDU.

Bu haber 05 Temmuz 2020 - 8:15 'de eklendi ve 92 views kez görüntülendi.

Ordu’nun Perşembe ilçesi Belediye Başkanı Mustafa Sayım Tandoğan, ilçedeki tüm mahallede hizmet verdiklerini ifade edip, bazı sosyal mecralarda kendileri hakkında yazılanlara dikkat çekerek, “Verdiğimiz sözlerin tamamı 5 yıllık planlama içerisinde yapılacak sözlerdir. Sizlerden istirhamımız sadece ve sadece birazcık sabır” açıklamalarında bulundu.

Başkan Mustafa Sayım Tandoğan, göreve başladıkları günden itibaren, Ordu’nun sakin şehir unvanına sahip Perşembe ilçesi için istişareler yaparak, verilen sözlerin tutulması adına sürekli olarak çalıştıklarını ifade etti. Başkan Tandoğan, Perşembe ilçesinin, Türkiye’de adından güzel yönleriyle söz edilecek bir ilçe olması adına 54 mahalleyi kapsayan bir bütünlük halinde, çalıştıklarını söyledi.

“Yanımıza gelmeden yapılan sosyal medya paylaşımları kırıcıdır”

Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Sayım Tandoğan, tüm mahallelerde hizmet anlayışı ile çalıştıklarını ancak kimi zaman sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımların kırıcı olduğunu belirterek, “Gönlüm isterdi ki söz verdiğimiz hizmetlerin tamamını geceyi aydınlığa kavuşturan süre içinde uyandığınızda her şeyin yapılmış ve olmuş olabilmesidir. Fakat bunun mümkün olamayacağını sizler de biliyor, bizde biliyoruz. Verdiğimiz sözlerin tamamı 5 yıllık planlama içerisinde yapılacak sözlerdir. Bir mahallemize çalışma yaparken diğer bir mahallemiz sanki ona hiç çalışma yapılamayacakmış endişesi içerisinde bulunması ve söylemlerle yönlendirmelerle etkileyici ve etkileyebileceğini düşünmesi ve düşünüyor olması çok yanlıştır. 54 mahallenin içerisinde yaşayan hemşehrilerimden gelen talepler benim için ve arkadaşlarımız için çok önemli çok ehemmiyetlidir. Bizlere talepleri hiç ulaşmadan bizlerin yanına hiçbir zaman gelmeden, sosyal medya yoluyla yazarak paylaşarak bir sonuca varılabileceğini düşünüyor olmanız çok incitici, çok kırıcıdır” açıklamasında bulundu.

“Sadece ve sadece biraz sabır”

Başkan Mustafa Sayım Tandoğan, siyaset hayatı sürecinde tüm projeleri hayata geçirdiklerini, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve protokol ile birlikte hizmetlerin devam edeceğine ancak vatandaşların sabretmesi gerektiğine dikkat çekerek, şu ifadelere yer verdi:

“Perşembe ilçesinin 54 mahallesinde 1 Nisan 2019 tarihinden itibaren benim ve benim olmadığım süre içerisinde başkan vekilliğini bıraktığım süre içinde Perşembe Belediye Başkanlığı makamı kapısı her zaman açık her zaman sizleri misafir etmeye hazırdır. Yıllardır geçmiş dönem belediye başkanı arkadaşlarımın yapabildikleri başarabildikleri hizmetler dışında kalan hizmetleri bir anda bir günde çözüme kavuşturmamız tabi ki mümkün değildir. Ben siyaset yaptığım süre içerisinde (3 dönem Medreseönü Belediye Başkanlığı, 1 dönem Büyükşehir Belediye Meclis üyeliği) yapılabilir olan ve sözünü verdiğim tüm projeler, hizmetlerin tamamını yerine getirmiş bir biriyim. Kıymetli hemşehrilerim hiçbir zaman endişe ve tereddüt içerisinde olmanızı istemem, bizler Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler ağabeyliğinde, genel başkan vekilimiz, milletvekillerimiz, il başkanımız, ilçe başkanımız ve siz kıymetli hemşehrilerimizi kardeşliğinde Perşembemizi daha güzel günlerle kucaklaştıracağız. Sizlerden istirhamımız sadece ve sadece birazcık sabır.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.